SZUKAMY PRAKTYKANTÓW

Firma Fomar Poland Sp. z o.o należąca do amerykańskiego koncernu MAT Holdings Inc z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata/kandydatki :

do odbycia bezpłatnych Praktyk w Dziale Obsługi Klienta

Miejsce pracy Słupno k. Warszawy

Opis stanowiska:

  • obsługa systemu SAP (nie wymagana znajomość, zapewniamy szkolenie)
  • uzupełnianie raportów w Excelu
  • archiwizacja dokumentów
  • współpraca z Działem Logistyki i Magazynem
  • pomoc w bieżących pracach Działu Obsługi Klienta

Wymagania:

  • komunikatywność i entuzjazm
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • skrupulatność i dokładność w pracy przy zamówieniach klienta
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • możliwość odbycia praktyk w Dziale Obsługi Klienta w wymiarze min. miesiąc – max. 3 miesiące
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
  • możliwość poznania systemu SAP
  • interesującą pracę w zgranym zespole
  • dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem PRAKTYKI na adres  jola.grzywaczewska@matholdingsinc.com